12.9. Teplice nad Metují

Dnes jsme si zajeli do Adršpašských skal a nechali se kochat nejet teplým slunným počasím, ale i příjemnou fotbalovou atmosférou a dobrou hrou. První zápas jsme hráli s domácími. Začátek byl hodně vyrovnaný, ale soupeře jsme tlačili na jeho půlku a snažili jsme se míč nedat od kopaček. Začátek 2:0 pro nás vypadal nadějně. Soupeř nás tlačil do chyb, které byly potrestány brankami. Naši hráči ale dovolili soupeřovi jen vyrovnat a pak zabrali a výhra 5:3 pro nás zcela zasloužená.

Druhý zápas s Velichovkami jsme očekávali jednodušší, jelikož soupeři měli jen jednoho hráče na střídání. Ale soupeř zaskočil naše hráče rychlou hrou dopředu a najednou jsme 0:3 prohrávali. Můj obdiv, že naši hráči ( všichni  – bez výjimky) zabrali  a přesnými přihrávkami a dobře vymyšlenými akcemi jsme začali soupeři dávat góly. Soupeř se ale lehce také nedal a byl to souboj až do konce. Pořád nám o gól utíkali. Nakonec jsme je při stavu 6:6 začali přehrávat herně a technicky a došli jsem  do stavu 10:8.

Musím pochválit všechny hráče – nejen za bojovnost při prohrávání, za vysoké tempo po celé dva zápasy, ale i za hezké góly, které byly důsledkem opravdového fotbalu.

Díky VŠEM, kteří k tomu přispěli a příště se budeme těšit do BROUMOVA na další dva zápasy.

Fotbalu zdar a dnes už jen RELAX 🙂 Povinně !!!!!!!!!!!!! 🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *