Důležitá výhra v Teplicích n.Met.

TJ Slavoj Teplice nad Metují – SK Babí 0:1 (0:1)

Branka: Kozák Daniel

Sestava SK Babí: Jakubský, Ducháč, Fidler, Novotný, Adámek, Schrötter (46′ Braha), Balek (67′ Hrnčíř), Hejzlar (67′ Vacek), Voborník, Kozák (75′ Adam), Bryksi (46′ Hron)

V sobotu 23.10.2021 odehráli muži utkání v Teplicích nad Metují. Za slunečného ale chladného počasí si odváží výhru 1:0 po brance Dana Kozáka, kterou vstřelil v 31.minutě. Domácí měli v utkání více ze hry a jejich šance zůstali nevyužité. Štěstí se přiklonilo trochu na naší stranu, kdy v utkání skvěle zachytal gólman Jakubský a hlavně poslední útok domácích odvrátil na brankové čáře tak tak Adámek.

Muži odehrají své poslední utkání podzimní části netradičně v sobotu 30.10.2021 od 14:00, kdy přivítáme celek Dolan. Přijďte podpořit naše fotbalisty ⚽?⚪.