Muži vezou bod z Kostelce

SK Červený Kostelec B – SK Babí 2:2 (1:1)
Branky: Zajíc Martin, Mudroch Zdeněk – Balek Jan, Fidler Tomáš
 
sestava SK Babí: Jakubský Jan, Novotný Josef(c), Adámek Petr, Ducháč Aleš, Hrnčíř Tomáš (76′ Bartoš Stanislav), Schrotter Michal, Vacek Michal (72′ Braha Pavel), Kozák Daniel (85′ Adam Přemysl), Fidler Tomáš, Balek Jan, Hron Marek (65′ Malina Lukáš)
 
Muži odehráli v neděli dopoledne utkání ve Stárkově, kde nastoupili proti rezervě Kostelce. V utkání jsme se dostali do vedení ve 23. minutě po brance Balka. Domácí poté otočili vývoj utkání ve svůj prospěch díky Zajícovi a Mudrochovi (2:1). Tento stav změnil až v nastavení 90+2 Tomáš Fidler, a tak doslova ubojovali bod za remízu 2:2.
 
 
Všem hráčům děkujeme ⚽. Fanoušky zveme na další mistrovské utkaní, které se odehraje 17. 10. 2021 od 14:30 na domácím stadionu proti Velichovkám. Přijďte podpořit naše fotbalisty.