Poprvé s plným počtem bodů

SK Babí – SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 3:2 (1:0)

Branky 3x Seibrt– Týfa, Zrzavý
ŽK: Šarišský–Němeček

Do utkání dvou týmu ze spoda tabulky jsme vstoupili velmi aktivně a mohli jít již v 5.minutě do vedení, hostující gólman však byl proti a střelu Tučka vyrazil na roh. Poprvé jsme se dočkali v 9. minutě, kdy se dalekonosnou střelou prosadil Mára Seibrt. Po této brance jsme nepřestali bojovat a stále si vytvářeli šance. V 23.minutě jsme neuhlidali hostujícího hráče, který zaběhl za obranu. Tuto šanci naštěstí Škripko čistě shatil. Do konce poločasu jsme měli ještě pár šanci na skorovani, žádnou branku jsme z toho však nevytěžili. Hosté měli největší šanci v 39.minutě,kdy náš gólman těsně před brankovou čárou vytáhl míč rukou z jasné gólové trefy.

Druhý poločas na nás chtěli hosté z Dobrušky vletět, to se jim nepovedlo, díky dobře fungující obraně. Naopak my jsme byli ti, kteří vstřelili druhý gól, když se znovu trefil Seibrt, tentokrát to bylo z dobrého důrazu Tučka ve vápně a z dorážky po odraženem balónu od hostujícího gólmana. V 59.minutě vstřelil 3.gol v zápase opět Seibrt (3:0). O pár minut později zkusil vystřelil přibližně z 20 metrů nádhernou střelou Seibrt, jehož střela skončila na břevně hostující svatyně. Posledních 15 minut nás začali hosté trápit a vyústilo to v gól na 3:1 v 84.minutě , když zakončoval @tobiiikkk_ . Hosté svůj tlak ještě využili v 88. minutě, když se trefil Zrzavý. To bylo z tohoto utkání naštěstí vše (3:2).

Nesmíme usnout na vavřínech, 3 body jsou skvělý, ale musíme dál makat a přenést některé momenty a situace do dalších utkání?

Poslední podzimní utkání nás čeká v sobotu 6.listopadu v 10:30 v Častolovicich, kdy změříme síly s FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice ?

asistent trenéra Špaček Rudolf