Poslední podzimní zápas body nepřinesl

Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice – SK Babí 8:1(4:1)

Branky:6x Šupler, Solar, Podolský – Tuček
ŽK:Hloušek

Poslední podzimní utkání jsme odehráli v Častolovicích, kde jsme věděli, že nás nečeká žádné lehké utkání. Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně už v 3.minutě byl stav 1:0. Po této brance se kluci trochu probudili a začali soupeře napadat a snažit se získat balón za každou cenu, odměnou nám za to byla šance v 14.minutě, kdy domácí gólman přihrál Kolesárovi, ten udělal klíčku a nechal projít míč ve vápně, kde následně z důrazu dával Tuček na 1:1. Stav 1:1 platil do 17.minuty,kdy se štěstím střílí Šupler na 2:1. Po této obdržené brance jsme měli jasné 2 gólové šance, které jsme však nevyužili. V 33.minutě hasil Hloušek střelu domácích rukou, po které obdržel naštěstí jen ŽK a domácí následně proměnili pokutový kop. Domácí zakončili poločasový výsledek 4:1 v 44.minutě.
Druhý poločas jsme začali velmi aktivně. V 49.minutě jsme však nedokázali pohlídat domácího střelce Šuplera a ten zvyšoval na 5:1. Následně jsme měli několik šanci, kdy jsme se krásně dostali do vápna díky přihrávkami z prvního doteku, ale nedokázali je využít. Do konce zápasu padli ještě 3 branky, kdy si při 7. gólů domácích dovolil Šupler zidanovku a střílel naprosto osamocen.

Tímto pro dorost konči podzimní zápasová část. Musíme přes zimu pořádně zamakat, ať jsme na jarní část připraveni??

asistent trenéra Špaček Rudolf