Poslední turnaj aneb jde o všechno?

A je to tady – 29.5. 2022 a závěrečný turnaje na Zábrodí.

Vše směřovalo sem, dáme to, zvládneme to, kdo vůbec bude hrát (2 týdny jsme se trápili s absencí hráčů)? Odehrajeme dobrý fotbal před domácím publikem? Spoustu otázek, teorií a rozborů, co kdyby….

První zápas nás čekal s Českou Skalicí – soupeře známe a víme jakou má herní taktiku. Veliké odhodlání soupeře, bouřlivá atmosféra. Člověk si pomalu připadal jak na prvoligovém zápase. 🙂

Soupeře jsme od začátku tlačili a rychle vedli 3:0. Ale soupeř se nedal. Šli si za svým a tlačili veškeré síly proti nám. Musím uznat, že fotbal to byl moc hezký na dívání a napínavý zápas až do konce. Dostali jsme se do situace, kdy najednou Skalice vedla o dva góly. Tady ocením naše hráče. Hecovali se mezi sebou a chtěli výsledek zvrátit. Nakonec remíza 8:8. Myslíte, že byl konec napínání? Ani náhodou. Na řadu přišly penalty. Každý tým vybral 5 hráčů – stav opět nerozhodně. Pak přišla náhlá smrt. Skalice to psychicky lépe ustála a na penalty 7:6 nakonec zaslouženě zvítězila. Brali jsme 1b ze zápasu.

Naši hráči tiše odkráčeli do kabiny. Kdo nás zná, tak ví, že jsme vždy vidět a slyšet a najednou ticho. Měli jsme hodinu pauzy dát se dohromady, rozebrat to…A tady nastal ten moment, kdy si uvědomíte, že je jedno, zda ti borci skončí na třetím, druhým, prvním  místě. Protože tihle hráči zdolali 2x za sezónu Náchod a další 2 zápasy s nimi byli vyrovnané. Protože tihle hráči do všeho dávají srdce a baví je hrát. Protože tihle hráči je jedna parta, jeden tým. Protože tihle hráči se ničeho nebojí. Protože i kdyby skončili na jakémkoliv místě, tak to jsou MISTŘI.

A tady si dovolím odpovědět na otázku, zda jde o všechno. Ano jde. Jde o to nezklamat sám sebe a tým.

Takže jaká byla medicína na rozpadlou psychiku? Vždy je to o hlavě. Pojďme na další zápas s tím, že si to jdeme užít. Kašleme na výsledek.

Povedlo se.

Druhý zápas s Teplicemi ( kteří nás nedávno  porazili 5:11) jsme si náramně užili a vyhráli 10:2.

Byla to neuvěřitelná neděle. A díky patří VŠEM. I maličkost může zápasy ovlivnit. Jsem ráda, že jsme se sešli celý tým. A že jsem mohla osobně předat medaile všem těm borcům.

SPOLEČNĚ JSME VYHRÁLI. DÉKUJEME.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *