HODNOCENÍ ZÁPASŮ 2020/2021

3. 9. 2020 – MACHOV

Přípravka  dne 3.9. v Machově měla premiéru s Červeným Kostelcem a s Machovem. Poprvé v plné síle jsme se sešli až tam.

Některé děti se neznaly, ale jak to u nich bývá bezprostřednost vyhrává a hned se skamarádily. A na hřišti to bylo znát. Byly zde sice malé chybičky, které samozřejmě budeme pilovat na trénincích, ale dvě výhry byly zasloužené a hra je bavila. K  vidění byly  krásné akce, za které by se nemusel stydět ani starší žák.

Těšíme se na další zápasy – příště na domácí půdě – SK Babí 10.9. v 17h.

10. 9. 2020 – BABÍ

Za hezkého počasí jsme se sešli na domácí půdě. Oslabeni o maroda jsme se postavili nejprve týmu Stárkov. Hráči se do zápasu zakousli a hned od první minuty rozjeli svoji útočnou hru. Padal gól za gólem, využívali jsme chyb soupeře, kdy nechával odkrytou branku a měl problém s pravidly hry. Soupeře jsme porazili 11:0.

Druhý soupeř bylo NMNM. Trochu jsme ho okoukali při naší přestávce, kdy hrálo se soupeřem, a tak jsme se mohli na něj lépe připravit. Bylo znát, že je to tým běhavý a pravidla hry mají zvládnuté. Šli jsme do toho opatrně a spíše jsme se zaměřili na obrannou hru. Plán vyšel a hra byla hodně vyrovnaná. Děti se nebály soubojů a bylo k vidění hodně hezkých akcí na obou stranách. Výsledek 5:3 pro nás byl zasloužený.

Chtěla bych poděkovat  domácím pořadatelům, rodičům a všem, co přišli podpořit. Byla tam neuvěřitelná atmosféra.

Další zápasy nás čekají 17.9. v 17h v Polici.

17. 9. 2020 – POLICE NAD METUJÍ

Ve čtvrtek jsme odjeli do Police nad Metují, kde nás čekalo mužstva Machova a domácích.

S Machovem jsme již hráli a věděli jsme jakou hru očekávat. Bohužel stejně jako došlo k ochlazení v počasí, tak i nám mrzl úsměv na tváři. Hráči byli nesoustředění a nesledování míče nás připravovalo nejen o gólové šance, ale i jsme zbytečně inkasovali. Výsledek 2:2, pro nás neuspokojivý z důvodu hry.

Druhý zápas s Policií probíhal podobně. Děti se nesoustředili na hru, nebránili soupeře a soupeř nám střílel gól za gólem. Již to vypadalo na fiasko, kdy jsme poločas prohrávali 3:6. Musím uznat, že i štěstí nestálo na naší straně, kdy jsme dokázali obkličkovat hráče, ale netrefili několikrát prázdnou bránu. V poločase jsme se snažili děti ještě nastartovat… A i když hra v druhé půli nebyla o dost lepší, štěstí se obrátilo na naší stranu a góly jsme dávali. Výsledek 8:7 pro nás byl dost vydřený, ale jsem ráda i za tuto výhru.

Do dalších kol bych byla ráda, aby se hráči soustředily více na hru. Zapojíme do tréninku.

Příští týden 24.9. od 17h vás zveme na Zábrodí.