Starší přípravka 8.5. – Velichovky

Zdravím všechny příznivce fotbalu a naší starší přípravky 🙂

V neděli jsme si udělali krásný výlet do Velichovek – krásné počasí, bomba atmosféra. A proč zároveň nepoděkovat maminkám a nepopřát ke DNI MATEK 🙂

To vše jsme stihli a ještě víc. Bohužel nás potrápila absence hráčů a věděli jsme, že nás čekají těžké zápasy bez možnosti moci střídat. První zápas jsme měli s domácím družstvem. Začátek byl hodně o tom, kdo vydrží nejen po fyzické stránce, ale kdo to ustojí i v hlavě. Se štěstím , kdy nás soupeř na začátku tlačil a měl několik šancí jsme konečně vzali míč ke svým nohám a rozjeli se. Výsledek 8:4 pro nás a velká radost.

Druhý zápas jsme odehráli s Teplicemi. Družstvo, které si vzalo jiné hráče než mělo na podzim. Agresivní, rychlá hra, rozebrání nás a hodně faulů, které bohužel náš tým psychicky neustál. I když nám soupeř rychle utekl, o tři branky, dotáhli jsme ho, ale naši hráči nedokázali pochopit a zkousnout nespravedlnost ve viditelných faulech , a že ty fauly byly po zápase vidět i na obličeji. I to k fotbalu bohužel patří a bereme si z toho jen to dobré. Ne vždy jsou věci férové a pokud i tak dokážete se soupeřem držet krok, i když nakonec prohrajete  – je to pro mě výhra.

Hráče chválím, nevzdali to, bojovali nejen proti soupeři.

Příští neděli nás čeká 2x Machov/Hronov a Rasošky. Zatím držíme 2.místo v tabulce a začíná se lámat chleba. Do 5. místa jsme týmy hodně vyrovnaný.

TAKŽE FOTBALU ZDAR A NIKDY NIC NEVZDÁVAT 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *