Utrápený ale přesto vítězný zápas

SK Babí – TJ Dolany 1:0 (0:0)
Branka: Voborník Aleš

Sestava SK Babí: Jakubský – Ducháč, Novotný, Fidler, Braha(68′ Malina), Schrötter, Hejzlar (46′ Hron), Vacek, Kozák (84′ Adam), Bryksi (18′ Šafránek, 80′ Hrnčíř)

V neděli odehráli muži poslední utkání podzimní části sezóny proti soupeři z Dolan. Do tohoto utkání jsme šli s cílem držet míč, být v pohybu a dostávat se do zakončení. Bohužel se nám od prvních minut nedařilo a tak první šanci měli hosté. Naštěstí neproměnili. Nadále se odehrávalo utkání plné nepřesností. Teprve na konci prvního poločasu přišly dvě šance pro domácí, avšak zůstaly nevyužité. Druhý poločas se odehrával tak, jako ten první, se spoustou nepřesností. Zvrat přišel až v 83. minutě kdy Fidler zatáhl míč po lajně a odcentroval balón do vápna. Tady se probojoval Voborník a otevřel skóre utkání (1:0). Dále se domácí snažili vstřelit druhou branku, avšak  bez úspěchu. V posledním zápase jsme doslova vydřeli těsnou výhru. Děkujeme všem hráčům za odehranou podzimní část.

asistent trenéra Hátaš David