Z Rychnova s nadílkou

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – SK Babí 11:0 (6:0)

Branky: 2x Brož, 2x Švec D. , Koráb, Červinka, Šťovíček, Adamec, Horák, Filip, Švec Š.
ŽK: Škripko, Seibrt Šarišský

Začátek zápasu jsme zaspali a již v 11.minutě svítil na ukazateli stav 3:0, když jsme byli absolutně bez pohybu a nedostupovali hráče. Následně byli mezi minutami 12.- 27. vidět šance na obou stranách, které však končili nepřesnostmi v přihrávce nebo v zakončení. V 27.minutě utekl Koráb a zvýšil se štěstím mezi nohami Kolesára na 4:0. Z následné rozehravky dostáváme další branku (5:0). Poločasový výsledek zakončili domácí po přímém kopu v 31.minutě, kdy náš gólman vyrazil balón před sebe a nejblíže k němu byli domácí (6:0)
Do druhého poločasu jsme vystřídali gólmana. Ze začátku 47.minuty však náš gólman Ťokan čelil hned první střele, když po přihrávce Červinky zakončoval osamocený domácí hráč ze středu vápna a nemýlil se (7:0). Po té se hra přelévala ze strany na stranu. Mezi minutami 66.-68. jsme domácí zmáčkli před jejich brankou, žádná ze střel Vašíčka, Seibrta a Tučka se však neujala a tak stav byl stále 7:0. Za posledních 15 minut stihli domácí vsitit ještě 4 branky, když se z přihrávek z první a následném úprku po lajně dostali do vápna, kde to přihráli pod sebe a stříleli naprosto nehlidaně do branky (11:0).

Musíme si z tohoto zápasu vzít ponaučení, musíme se hned od začátku soustředit na hru a hlavně dostupovat hráče.

Příští utkání nás čeká ve čtvrtek 28.října v Chrudimi, kde odehrajeme odložený zápas. Utkání začíná v 10:15?

asistent trenéra Špaček Rudolf