21.5. hřiště HAMRA

Nikdy bych nevěřila, že v pondělí ráno uslyším od našich fanoušků starší přípravky, proč je příspěvek krátký ( jen video – oslava vítězství) nebo, že není žádný příběh. 🙂

A jsem za to moc vděčná, že máme takovou fanouškovskou základnu. Podpora je vidět, slyšet a o to lépe se nám maká 🙂 Takže za podporu veliké díky.

A jsem moc vděčná za souklubí, které máme, jelikož bez vzájemné pomoci bychom nemohli odehrát, co jsme odehráli.

A teď k jádru věci – fotbal – sobota – Hamra – 1.zápas s Náchodem: cíl byl jasný – porazit je. Slíbili jsme si to po podzimní porážce a sliby se přeci plní ne? Naši hráči do toho šli od začátku naplno a výsledek se brzo dostavil. Náchod působil dost unaveně a odevzdaně. Ani jejich trenér nebyl slyšet. Pochvala našim hráčům, kdy celý zápas jeli naplno a odměnou jim byla sladká výhra.

Druhý zápas nás čekal Broumov a dohrávka. Opět jsme jeli naplno od začátku. Ale soupeř byl hodně rychlý, hrál hodně kombinační fotbal a my se ujali spíše obrannému fotbalu. Prohrávali jsme 0:2. Nastal ale moment, kdy soupeř chvíli upustil od své hry a my dokázali využít chyby soupeře a rychle vyrovnali na 2:2. Nakonec jsme na penalty prohráli. Bereme však silnému soupeři bod a i to se cení.

Třetí zápas opět s Broumovem. Broumov jel pořád svůj rychlý a kombinační fotbal a my už vzdávali souboje a balón jsme nedokázali udržet na nohách. Navíc šance do kterých jsme se dostali končili nezdarem. prohra pro nás.

Nicméně jsem po zápasech hráče musela pochválit. Vše, co jsme si řekli na čtvrtečním tréninku a trénovali jsme – splnili do puntíku.

Žádné kdyby není, takže už jen neděle 29.5. na domácím hřišti – ZÁBRODÍ.

Přijďte, protože to bude stát za to, ať to dopadne jak chce, pro mě jsou to už teď MISTŘI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *