Divoká přestřelka v DERBY

TJ Velké Poříčí B – SK Babí 3:3 (2:2)

Branky: 2x Lokvenc, Gois – Son(vl.), Kozák, Hrnčíř

Sestava SK Babí: Kryštof, Fidler, Balek, Ducháč (c), Braha, Kozák, Vacek (87′ Kácovský), Hejzlar, Voborník (54′ Bartoš), Bryksi (73′ Hataš), Hrnčíř (78′ Malina)

Muži nastoupili do zápasu ve velkém stylu. Už ve 3′ zahrává z poloviny hřiště Fidler standartní situaci, kterou vlastní hráč uklízí za záda gólmana (0:1). Na začátku 8′ se ve středu hřiště vybojoval míč a Vacek krásnou přihrávkou nachází Hrnčíře, který překonává gólmana (0:2). Poté se začala hra vyrovnávat a šance na vstřelení branky měli oba dva celky, ale hráči buď zakončili špatně, nebo je vychytal brankář. Domácí se dočkali snížení ve 42′ po rohovém kopu, kdy Voborník propadl a Lokvenc hlavou snižuje (1:2).

Ve druhém poločase se hrál opět vyrovnaný, bojovný zápas se šancemi na vstřelení branky. A byly to domácí, který v 73′ vyrovnávají po hezky kopnutém přímém kopu Goise. Avšak naši hráči nic nevzdali a ještě v 73′ Balek zahrává rohový kop, který Kozák hlavou trefuje do šibenice (2:3). Poslední slovo opět měli domácí.  Při rohovém kopu v 83′ propadl Hátaš a domácí Lokvenc opět hlavou srovnává (3:3). 

Odehrálo se vyrovnané utkání se spoustou šanci na obou stranách. Remíza je v tomto utkání spravedlivá.