Dorost prohrál o branku

SK Babí – SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 2:3 (1:3)

Branky:Marek, Vašíček : 2xTýfa,Bílek

Utkání se odehrálo za velmi studeného počasí a už začátek zápasu sliboval boj o každý balón.Soupeř těžil především z nákopů za obranu na rychlíka Týfu,který mohl už na začátku 5. minuty měnit skóre, naštěstí mířil vedle. V 10.minutě se skóre měnilo poprvé, kdy jsme soupeři darovali šanci a Týfa se nemýlil(0:1). Následně měli hosté několik rohů, které skončili bez velkého ohrožení. V 17.minutě se za obranu dostal Bílek a zavěsil k tyči (0:2). Po té se hra přelévala ze strany na stranu až do 28.minuty, kdy se k míči po krásném kříži dostal Marek a prostřelil Baxtera mezi ruce (1:2). Do konce poločasu přidali hosté ještě jeden gól, když zavěsil k tyči opět Týfa (1:3)

Do druhého poločasu jsme udělali taktické změny a vyrovnali se soupeři. V 72.minutě zahrával Šárišský roh, na který se do vzduchu nejvýše vynesl Vašíček a hlavou vymetl horní roh hostující svatyně(2:3). Následně kluci ucítili šanci skóre dorovnat, bohužel se to nakonec nepodařilo a tak si z tohoto utkání hosté odvážejí plný počet bodů.

Příští týden zajíždíme v neděli do Dvora Králové n. Labem kde se od 9:30 utkáme s místními mladíky ?