VÝSLEDKY ZÁPASŮ 2023/2024

MUŽI – VÝSLEDKY ZÁPASŮ

1. kolo

Neděle 13. 8. 2023 15:00

Rozhodčí: Hampl David – Fiedler Jiří, Martínek Pavel

2. kolo

Neděle 13. 8. 2023 15:00
Rozhodčí: Riabec Petr – Prokeš Jiří, Kašpar Adam
 

3. kolo

Neděle 27. 8. 2023 15:00
Rozhodčí: Gernát Lukáš – Kašpar Adam, Riabec Filip

4. kolo

Neděle 3. 9. 2023 15:00

Rozhodčí: Hampl David – Jančík Ladislav, Tokár Pavel

 

5. kolo

Sobota 9. 9. 2023 17:00

Rozhodčí: Mareček Pavel

 

 

6. kolo

Neděle 17. 9. 2023 15:00
Rozhodčí:  Šolc Petr Tata – Suchánek Luboš

7. kolo

Sobota 23. 9. 2023 16:00
Rozhodčí:  Bárta David

8. kolo

Neděle 1. 10. 2023 15:00

Rozhodčí:  Prokeš Jiří – Svoboda Lukáš, Špaček Rudolf

 

9. kolo

Sobota 23. 9. 2023 16:00

Rozhodčí: Šolc Petr Tata – Jančík Ladislav

 

10. kolo

Neděle 15. 10. 2023 15:00

Rozhodčí: Bareš Marcel – Prokeš Jiří, Svoboda Lukáš

 

11. kolo

Neděle 22. 10. 2023 15:30

Rozhodčí: Prokeš Jiří – Kašpar Adam

 

12. kolo

Neděle 29. 10. 2023 15:00

Rozhodčí: Bárta David – Martínek Pavel, Šolc Petr Tata

13. kolo

Sobota 04. 11. 2023 14:00
Rozhodčí: Machač Libor – Hejzlar Radek, Jančík Ladislav

14. kolo

Sobota 23. 03. 2024 15:00
Rozhodčí: Havrda Pavel – Martínek Pavel, Flígr Dominik

15. kolo

Sobota 30. 03. 2024 16:00
Rozhodčí: Bareš Marcel – Gernát Lukáš

16. kolo

Sobota 06. 04. 2024 16:30
Rozhodčí: Prokeš Jiří

17. kolo

Sobota 13. 04. 2024 17:00
Rozhodčí:  Bárta David

18. kolo

Neděle 21. 04. 2024 15:00

Rozhodčí: Bárta David – Kašpar Adam

 

19. kolo

Neděle 28. 04. 2024 16:00

Rozhodčí: Martínek Pavel – Tokár Pavel, Svoboda Lukáš

 

20. kolo

Neděle 05. 05. 2024 15:00

Rozhodčí: Kašpar Adam – Martínek Pavel, Prokeš Jiří. Delegát: Hummler Petr

21. kolo

Sobota 11. 05. 2024 17:00

Rozhodčí: Gernát Lukáš – Tokár Pavel, Martínek Pavel

 

22. kolo

Neděle 19. 05. 2024 15:00

Rozhodčí: Flígr Dominik – Prokeš Jiří, Bárta David

23. kolo

Neděle 26. 05. 2024 16:00
Rozhodčí: Bárta David – Martínek Pavel, Tokár Pavel

25. kolo

Neděle 09. 06. 2024 17:00
Rozhodčí: Flígr Dominik – Martínek Pavel, Bittman Jaroslav. Delegát: Prušinovský Štěpán