Mužům se nedařilo v zakončení

SK Babí – TJ Velká Jesenice 1:1 (0:0)

Branky : Malina Lukáš – Železov Pavel

Sestava: Kryštof , Hejzlar, Novotný, Fidler, Braha, Voborník (77′ Adam), Bálek, Vacek, Kozák, Bryksi (58′ Hrnčíř), Kácovský (63′ Malina)
dále na střídání : Kaválek, Adámek, Bartoš

V neděli muži přivítali mužstvo z Velké Jesenice. V první poločase se odehrávalo utkání mezi vápny, kdy větší šance přišla až ve 43 minutě. Hosté chytrou přihrávkou procházeli do vápna a domácí brankář skvělým zákrokem zabránil vstřelení branky. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí hráči. Již ve 49′ šel balón po trase Hejzlar, Voborník, Bryksi, ale bohužel střela od Bryksi trefila břevno branky. V 53′ vystřelil na branku Vacek, avšak hostující brankář Palasman vyráží na rohový kop.  Následně v 63′  Kozák přihrává na Malinu, který prostřelil vyběhnutého gólmana (1:0). V 76′ se štěstím vyrovnává hostující Železov, jehož centr ,,zapadl“ do branky (1:1). Poté se oba celky snažily otočit vývoj zápasu, avšak nakonec se rozchází za nerozhodného výsledku.