Přípravka – Babí 10.9.

Za hezkého počasí jsme se sešli na domácí půdě. Oslabeni o maroda jsme se postavili nejprve týmu Stárkov. Hráči se do zápasu zakousli a hned od první minuty rozjeli svoji útočnou hru. Padal gól za gólem, využívali jsme chyb soupeře, kdy nechával odkrytou branku a měl problém s pravidly hry. Soupeře jsme porazili 11:0.

Druhý soupeř bylo NMNM. Trochu jsme ho okoukali při naší přestávce, kdy hrálo se soupeřem, a tak jsme se mohli na něj lépe připravit. Bylo znát, že je to tým běhavý a pravidla hry mají zvládnuté. Šli jsme do toho opatrně a spíše jsme se zaměřili na obrannou hru. Plán vyšel a hra byla hodně vyrovnaná. Děti se nebály soubojů a bylo k vidění hodně hezkých akcí na obou stranách. Výsledek 5:3 pro nás byl zasloužený.

Chtěla bych poděkovat  domácím pořadatelům, rodičům a všem, co přišli podpořit. Byla tam neuvěřitelná atmosféra.

Další zápasy nás čekají 17.9. v 17h v Polici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *