Starší přípravka 12.5. – Babí

V neděli za krásného deštivého a větrného počasí jsme na domácím hřišti měli přivítat tři soupeře – Hronov, Police-šneci a Rozkoš. Jelikož ale bylo skoro až nehratelné počasí, tak Hronov nedorazil. Náhradní termín bude 22.5. od 17h.

Musím ocenit všechny, co v tomto počasí vydrželi fandit a hlavně i hráče, kteří i přes nepřízeň počasí šli v dobré náladě na hřiště.

První zápas jsme měli Police-šneci. Soupeř měl již malou výhodu, že hrál s Rozkoší a byl již připraven. Trošku nás potrápila marodka, ale i tak jsme se do zápasu pustili bojovným dojmem a hráli se soupeřem vyrovnanou hru. Soupeře jsme první poločas nepouštěli na svoji půlku a vytvářeli krásné šance na křídlech. Především Sára Balcarová si se soupeřem uměla poradit svými proslulými kličkami. Bohužel štěstí v proměňování nepřicházelo. A tak soupeř když se konečně dostal v prvním poločase na naší půlku, tak jedinou šanci proměnili a dali branku. Druhý poločas soupeř odhalil naše slabiny a začal hrát útočnější hru a  my s narůstajícími góly začali hrát, jak  bez šťávy. Výsledek 1:7 pro soupeře zasloužené.

Druhý zápas byl s Rozkoší. Soupeř, který má za úkol nám dát 15 gólů. Našim cílem  bylo nejen jim to nedovolit, ale nebát se a góly dát i jim. Podařilo se to nejen díky skvělým zákrokům brankáře, který nás podržel, ale i odhodlanosti  a nebát se jít do výzvy proti silnému soupeři. Výsledek 3:12 je sice papírově prohra, ale radost s tohoto zápasu je naší výhrou.

Za neděli patří pochvala všem, kteří vytvářeli hru a nebáli se.

Do příští neděle hezké počasí, štěstí, dobrou náladu a odhodlání, a že i malými radostmi, se dají vytvářet velké věci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *