Starší přípravka 19.5. – Velichovky

V neděli jsme se šesti hráči a osmi fanoušky dorazili do Velichovek. Jak jsem si přáli – počasí vyšlo, bylo slunečné a teplé počasí. Bohužel , co nevyšlo byla absence 4 hráčů. A při tak malém počtu, co máme je to pak znát. Navíc nás čekali těžcí soupeři.

První zápas jsme odehráli s Rozkoší. Ani jeden z týmů neměl hráče na střídání, a tak to leželo v nohách 5-ti hráčů. Ač výsledek pro nás na první pohled hrozivý, myslím, že si hráči zaslouží pochvalu za odhodlání, se kterým do toho šli.

Druhý zápas jsme odehráli s Police-želvy. Hráči do toho opět šli na maximum. I když bylo na některých znát, že už toho mají dost – přeci jen v teple a sluníčku a bez střídání – síly ubývají. Nezbývalo, než využít těch, co síly ještě mají a udělat výměnu postavení a vyplatilo se  – Adam Škripko si dal krásný gól a radost z toho jednoho gólu byla veliká a nabila nás do dalšího zápasu.

Třetí zápas byl s domácím mužstvem. Velichovky měli slabá místa, ale štěstí na naší straně chybělo a síly už docházely, šance jsme neproměnili. Soupeř měnil celé pětky a my si mohli tak vyměnit jen pohledy. Nicméně, i tak se nám podařilo udržet „jen“ 6-ti gólový rozdíl.

A příští neděli? Výlet do Meziměstí. Ať žije bojovnost a odhodlání všech, co do toho jdou naplno. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *