Starší přípravka 5.5. – Provodov

V neděli jsme zavítali na hřiště Provodova. Byl silný a studený vítr, který naznačoval těžkou hru.

Prvním soupeřem byl Provodov – komety. Naši od začátku  hráli vyrovnanou hru a napadali spoluhráče. Bojovný duch nás neopustil po celý zápas. Bohužel v tomto zápase chybělo více štěstí a silný vítr tomu nepomohl o nic méně. Zápas jsme prohráli 1:3.

Další soupeř byl Provodov – hvězdy. Pro nás papírově silnější soupeř, který je v popředí tabulky. Nicméně naši do toho šli s odhodláním uspět a vytvářeli neuvěřitelné kombinace a příležitosti. Zápas byl rychlý a o taktické hru a přihrávky nebylo nouze. Ač jsme prohráli 2:4, tak se dá tento zápas zhodnotit jako jeden z nejlepších, co jsme letos odehráli.

Poslední zápas jsme hráli s NMNM. Zápas to byl podobný jako s Provodovem-hvězdy, ale byla již vidět únava na některých hráčích a nedokázali jsme již vytvářet takové šance. Bohužel i štěstí chybělo v této hře a tak jsme se rozloučili s prohrou 1:4.

Tento turnaj musím vyzdvihnout velké odhodlání celého týmu, sílu v obraně a spanilou jízdu Vojty Jarolímka, který si nejen za góly a pomoc v obraně , ale i za vytváření kombinační hry odnáší maskota týmu.

Pro příští neděli si přejeme  více štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *