Týmový bojovný výkon v Hradci

FC Nový Hradec Králové – SK Babí 5:0 (1:0)

Branky: 2xMádle,Vybíral, Veselka, Moravčík

Zápas proti celku z Nového Hradce jsme odehrali s 12 hráči, z toho 4 už měli ranní zápas za starší žáky v nohách.

Převážně prvních 20 minut utkání se odehrávalo na naší půlce, kde párkrát zazvonila branková konstrukce a domácí několikrát netrefili brankové zařízení v zjevné šanci. Poprvé se skóre měnilo v 23.minutě kdy se trefil domácí Vybíral. V 37.minutě přišla naše tříminutovka, kdy jsme měli pár šancí k ohrožení gólmana, bohužel žádná z naších šancí k vstřelení branky nevedla.

Druhý poločas jsme Novohradeckým vydrželi vzdorovat 5 minut, kdy se v 50. a 54. minutě trefil Mádlo. Až do 81.minuty jsme další branku neobdrželi, potom ale padl šťastný gól na 4:0,který dal Veselka. Gólový zápis tohoto utkání dokonal Moravčík, konkrétně v 83.minutě.

Výsledek utkání proti jasnému soupeři není niják důležitý. Důležitá je předvedená hra, která v tomhle zápase byla zatím jasně nejlepší. 

asistent trenéra: Špaček Rudolf

Přijďte kluky podpořit v sobotu 25.září od 10 hodin, kdy změříme síly s týmem FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice. ??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *