Zhodnocení podzimní části – starší přípravka

V úterý jsme měli poslední trénink .Tréninku se zodpovědně ujali i rodiče hráčů. A bylo vidět, kde děti berou tu sílu nic nevzdat – od rodičů 🙂 Děkuji moc rodičům za vzory, které v nich mají a neutuchající podporu 🙂
Tímto tréninkem jsme zakončili letošní podzim. Starší přípravka se zhostila svého úkolu obsadit přední příčky v tabulce zodpovědně. Absence byla minimální a vždy se vše dohnalo pílí a snahou. Hráči mají můj obdiv, že do všeho šli na plno – nebyl jediný zápas, který i když jsme ho prohráli, by předem nebo během něho vzdali. Vždy se hrálo s velkým odhodláním až do závěrečného hvizdu píšťalky. K tréninkům přistupovali hráči zodpovědně a promítalo se to i v zápasech. A i když jsme po podzimní části skončili v tabulce na úžasném 1.místě, všichni víme, že je potřeba pracovat dále a dotáhnout to do zdárného konce i na jaře. Bude velmi těžké vydržet v přední části tabulky, ale ODVAHA  a CHUŤ nám rozhodně nechybí.  A těšíme se na všechny výzvy, které nás čekají.
Závěrem bych moc chtěla poděkovat za spolupráci trenérovi J.Brožovi a oddílu Sokol Zábrodí a SK Babí za zázemí a podporu, kterou máme a díky nim se můžeme dále všichni rozvíjet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *