Zkušenosti hráčů z FC Nový HK rozhodly o prohře dorostu

SK Babí – FC Nový Hradec Králové 1:12 (1:5)

Branky:Seibrt M. – 3x Veselka, 3x Hartman,2x Mádle, Pultar, Karmín, Špina, Sedláček

ŽK:Seibrt M., Škripko T. – Hartman

Zápas, který nám ukázal, na co se musíme na trénincích zaměřit.

První utkání tohoto týdne jsme nezačali vůbec špatně, ale již v 5. minutě jsme obdrželi první branku, díky trefě Mádleho. Od této chvíle byli hosté přesnější a důraznější a začali se trefovat, když chytře přelobovávali brankáře, nebo střílely tvrdé střely z dálky. Jediný náš gól vystřelil v 24.minutě Mára Seibrt, neboť byl velmi důrazný v souboji, dostal se až před brankáře hostů, kde umístěnou střelou snižoval na 1:2. Poločasový výsledek 1:5 dával naším borcům naději,že pokud budou důrazní při bránění a přesní s přihrávkami dopředu, tak s tímto utkáním půjde ještě něco udělat. Ve 49.minutě se ocitl jeden z hostujících hráčů, před naším golmanem a ten to vyřešil faulem, po kterém následoval pokutový kop, který s přehledem proměnil hostující gólman Špina. Do konce utkání ještě Novohradečáci přidali dalších 6 branek, kdy se blýsknul 3 góly Veselka a výsledkem 1:12 toto utkání skončilo.

Další těžké utkání čeká naše svěřence v sobotu 28.8 od 10 hodin na  na Babí. Našim soupeřem bude tým MFK Chrudim B.

asistent: Špaček Rudolf