Hodnocení jarní části sezóny mužů

Jarní část sezóny jsme začali v polovině ledna přípravou, která probíhala na UMT na Plhově. Během přípravy proběhla tři přípravná utkání Lánov 6:2, Provodov 4:2, Deštná 2:6.
V jarní sezóně jsme odehráli bojovná utkání, kde se herně nedařilo, ale hráči šli do všech utkání z velikou bojovností. Ze dvanácti odehraných utkání byla 6x výhra (Machov 2:0, Provodov 2:0, Stárkov 2:1, Police nad Metují B 2:1, Červený Kostelec B 2:0, Dolany 3:2), 1x remíza ( Zábrodí 3:3), 5x prohra ( Velké Poříčí B 0:3, Velká Jesenice 1:2, Hronov 1:2, Velichovky 0:2, Teplice nad Metují 2:4).
Děkujeme všem hráčům za výkony během zápasů, které kvůli zraněním, školním a pracovním povinnostem nebylo jednoduché odehrát v kompletní sestavě.

I přes tato úskalí obsadili muži 2. místo se 44 body. Nejlepším střelcem se stal Petr Bryksi s 9 brankami, následovali ho Daniel Kozák a Štěpán Šafránek se 7 brankami.

Děkujeme ještě jednou hráčům za odvedené výkony, panu Fidlerovi za připravené hřiště a všechnu práci okolo areálu, vedení SK Babí a hlavně naším fanouškům za podporu při utkáních.

asistent trenéra Hátaš David