Hodnocení podzimní části sezóny

Víte, co je největším úspěchem trenéra ? Jeho tým. Tým, který jde do všech zápasů naplno, nebojí se překážek, ctí pravidla, férovost, týmovost a odhodlání vždy uspět. Mám štěstí každý rok na super partu lidí, kteří vědí už v tak malém věku, co je to hrát FOTBAL. Nejen, že je vedeme k týmovosti, ale rodí se zde i individuální hráči, kteří předávají už jako “ mazáci“ mladším hráčům své zkušenosti. A musím podotknout, že se zde bavíme o před-přípravce.

Hodnotit sezónu ( a všichni prominou, že nebudu do toho zatahovat Covid 19) je lehké. Hráči, co chtějí dál na sobě pracovat a výsledky, které máme se hodnotí dobře. A každý trenér by to bral.

Každý tým má před sebou cíle, stejně tak je na čem pracovat a v čem se zlepšovat ( snad na tom brzy začneme všichni společně makat).

Závěrem bych Vám ráda popřála:

vanocni-prani-texty-obrazky-ke-stazeni-2-at-nadherne-vanoce-mate

Trenérka Lucka Součková.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *