Muži prohrávají s Teplicemi

SK Babí – TJ Slavoj Teplice nad Metují 0:2
Sestava SK Babí: Kryštof – Adámek, Novotný, Vacek(c), Ducháč (65´Braha), Hrnčíř, Balek (65´ Hejzlar), Bryksi, Hron, Kácovský (46´Kozák), Šarišský

Nedělní odpoledne přivítali naši hráči soupeře z Teplic nad Metují. Vstup do prvního poločasu nebyl vůbec dobrý. Do 5 minuty utkání si hosté vypracovali dvě slibné šance, které chytil Kryštof v brance. V 10. minutě hostující Kretschmer napadá domácí rozehrávku, která ho trefuje a naneštěstí zapadá za záda domácího brankáře 0:1. Hosté nadále byly aktivnějším týmem. Ve 21. minutě se domácím nepovedl odkop od brány, kde odražený míč zachytává Kalaš a trestá druhou chybu domácího týmu (0:2). Do konce poločasu měli hosté řadu rohových kopů, ale díky gólmanovi a pozorné obraně jsme branku neodržely. Do druhé poločasu domácí vstoupily aktivně. Ihned ve 48. minutě střelu domácího celku vykopávají hosté na brankové čáře. Po celý druhý poločas byly domácí aktivní a snažily se s výsledkem něco udělat, ale střely šli buď těsně nad branku nebo je pochytal hostující brankář. Bohužel vstup do jarní části se nepovedl jak jsme chtěli. Děláme zbytečné chyby v obraně a chybí nám i trocha štěstí v zakončení.