NEZAPOMNĚLI JSME NA VÁS FANOUŠCI :-)

Díky špatnému počasí, hřišti, které neměl soupeř k dispozici a marodkám jsme sezónu zahájili se zpožděním. Ale myslím, že jsme do ní nevlétli nejhůře.

21.4. Na rozcvičení jsme si dali Polici – běhavý soupeř, který nám jasně ukázal, kde zabrat – VÝHRÁLI jsme.

24.4.

Nás čekala Česká Skalice  – soupeř, který touží vyhrát za každou cenu – VYHRÁLI jsme

 2x Velké Poříčí – měli jsme co oplácet, soupeř, který umí hrát fotbal a nebojí se kombinací – VÝHRA  a jedna těsná prohra.

28.4. Nás na domácí půdě navštívil Náchod  – jejich taktika byla důmyslná a snažili se nás rozběhat tak, že bychom nestačili. Musím hráče pochválit, jelikož celý zápas jim sekundovali a rozhodně jsme jim výhru nedali zadarmo. Těší mě, že se můžeme postavit výběru hráčů, kteří hrají i za kraj. 

Dále jsme měli na návštěvě Rasošky – soupeř nám je trochu utahal, ale i tak musím smeknout před jejich houževnatostí a odhodláním. Nicméně naše práce na hřišti byla dotažena do vítězného konce a výsledek 9:3 odpovídal hře. – VÝHRA

Kdybych to měla shrnout – 6 zápasů – 4 výhry (34 střelených gólů) – 2 prohry (2:3 a 4:7).

Sezóna v plném proudu a těšíme se na další utkání  🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *