Přípravka 17.9. – Police nad Metují

Ve čtvrtek jsme odjeli do Police nad Metují, kde nás čekalo mužstva Machova a domácích.

S Machovem jsme již hráli a věděli jsme jakou hru očekávat. Bohužel stejně jako došlo k ochlazení v počasí, tak i nám mrzl úsměv na tváři. Hráči byli nesoustředění a nesledování míče nás připravovalo nejen o gólové šance, ale i jsme zbytečně inkasovali. Výsledek 2:2, pro nás neuspokojivý z důvodu hry.

Druhý zápas s Policií probíhal podobně. Děti se nesoustředili na hru, nebránili soupeře a soupeř nám střílel gól za gólem. Již to vypadalo na fiasko, kdy jsme poločas prohrávali 3:6. Musím uznat, že i štěstí nestálo na naší straně, kdy jsme dokázali obkličkovat hráče, ale netrefili několikrát prázdnou bránu. V poločase jsme se snažili děti ještě nastartovat… A i když hra v druhé půli nebyla o dost lepší, štěstí se obrátilo na naší stranu a góly jsme dávali. Výsledek 8:7 pro nás byl dost vydřený, ale jsem ráda i za tuto výhru.

Do dalších kol bych byla ráda, aby se hráči soustředily více na hru. Zapojíme do tréninku.

Příští týden 24.9. od 17h vás zveme na Zábrodí.

One thought on “Přípravka 17.9. – Police nad Metují

  1. Lenka

    První zápas prospali, ale i přes to všechno dokázali Polici porazit a to bylo úplně nejvíc :).

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *