Přípravné utkání mužů v Provodově

TJ Provodov – SK Babí 1:4 (0:0)

Branky: Franěk Jakub – 2x Suchánek Luboš, Voborník Aleš, Bartoš Stanislav

Sestava SK Babí: Jakubský – Adámek, Fidler, Novotný, Braha, Voborník, Schrötter, Vacek, Šafránek, Bartoš, Suchánek, střídali: Kácovský, Hofman, Svoboda, Malina, Škripko, Adam

V sobotu 29. 5. 2021 odehráli muži druhé utkání proti soupeři z Provodova. Do utkání jsme vstoupili dobře a aktivně. Snažili jsme se držet míč na ,,svých kopačkách“ a kombinovat. Avšak i přes spoustu dobře vytvořených šancí  byla závěrečná střelba nepřesná. Do druhého poločasu vstoupili hráči pasivně, za což nás domácí potrestali brankou. Obdržený gól naše muže probudil a vrátili se ke své aktivní hře z první půle,kdy po brankách Suchánka (2x), Bartoše a Voborníka zápas otočili ve svůj prospěch.Všem děkuji za skvělý týmový výkon.

asistent trenéra Hátaš David