První jarní utkání

Dorost:
Sobota 9. 3. 2024, hřiště Rychnov nad Kněžnou

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou/TJ Velešov Doudleby nad Orlicí – SK Babí/SK Česká Skalice 3:3 (1:2)
Branky SK Babí: 2x Jarolímek Vojtěch, Hladík Michal

V sobotu 9.3 odehrál mladší dorost SK Babí/ SK Česká Skalice první mistrovské utkání jarní části proti FC Spartak Rychnov/TJ Velešov Doudleby. Zima, vítr a špatné podmínky nám nedělaly problém a do začátku utkání jsme vkročili aktivněji než domácí celek, což bylo pro nás výhodou. Z kraje utkání jsme vybojovali důležitý roh a Jarolímek sklepával do prázdné brány(0:1). Domácí hráči zvýšili svoji aktivitu a začali více hrát. Naše obrana si se vším dobře poradila a domácí útočníci neměli možnost k zakončení. V 35. min si Jarolímek vybojoval míč a skóroval (0:2). Rychnovu se podařilo jít do útoku a po faulu v pokutovém území na nás byla nařízena penalta, kterou domácí hráč proměnil(1:2). Do druhého poločasu jsme vstoupili bez elánu a Rychnov nás začal rapidně přehrávat, nejvíce nám dělal problém protivítr a chyby ve středu zálohy. Rychnovští měli mnoho šancí ale štěstí jim nepřálo. Z jedné jejich chyby vybojoval Truneček míč a nahrával do gólové příležitosti Hladíkovi, který skóroval(1:3). Do 80. min jsme stav drželi a čekali na odpískání. To se bohužel nepovedlo a z Rychnova nad Kněžnou vezeme bod za remízu 3:3.