První prohra v sezóně

SK Babí – TJ Velichovky 2:3 (2:1)

Branky: Balek Jan, Braha Pavel

Sestava SK Babí: Jakubský, Ducháč, Braha, Novotný (c), Adámek , Schrötter, Balek, Hejzlar, Voborník (83′ Malina), Bryksi (60′ Šafránek), Hrnčíř (73’Hron)

V neděli jsme přivítali na domácím stadionu mužstvo z Velichovek. Už před zápasem jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas.  Hned od prvních minut hrálo ve vysokém tempu. Avšak byly to domácí, kteří střílí vedoucí branku. V 8′ se dostává přihrávka k Balkovi, který si míč navedl a střílí přesně k tyči (1:0). Hosté ihned ve 12′ využívají chybnou rozehrávku a srovnávají (1:1). Na další branku diváci nečekali dlouho. V 18′ Braha vybojoval balón, se kterým se dostal až do vápna a tváří tvář nedal brankáři šanci (2:1). Hosté z Velichovek měli do konce prvního poločasu šance na vyrovnání, ale ty odvrátil Jakubský v brance. Do druhého poločasu vlétli hosté doslova jako uragán a ihned po rozehrávce útočník střílí vysoko nad. Svojí rychlostí, dobrou kombinací a pohybem dělali domácím veliké problémy. Největší šanci domácích měl až Šafránek, který trefil pouze tyč. V 75′ po přímém kopu propadáme v souboji a hosté srovnávají (2:2). Úplně stejný scénář se děje v 91′, kdy po přímém kopu a propadlém souboji dostáváme branku (2:3). Prohráváme první utkání v sezóně. Gratulujeme hostům k vítězství.

Další utkání odehrajeme 23.10.2021 v Teplicích nad Metují, kde budeme chtít tento nepříznivý výsledek napravit.

asistent trenéra: Hátaš David