Zhodnocení podzimní části sezóny mužů

Muži zahájili sezónu pod novou trenérskou dvojicí Hátaš Jan, Hátaš David.

Příprava začala 13.1.2021, ale kvůli vládním nařízení jsme mohli jenom nabírat fyzickou kondici. První tréninky na hřišti začaly až v květnu, kde jsme na konci měsíce odehráli první přípravné utkání proti FK Náchod U17 0:4. Do začátku nové sezóny jsme odehráli další utkání proti Sokol Provodov 6:1, 4:1 a FC České Meziříčí 0:6.

První mistrovské utkání jsme odehráli na domácí půdě proti TJ Sokol Zábrodí 2:1 (Bryksi, Kozák). Ve druhém mistrovském utkání jsme zajížděli do Velkého Poříčí odkud si odvážíme výsledek 3:3 (vlastní Son, Hrnčíř, Kozák). V tomto utkání jsme neproměnili své šance, a po dvou chybách zbytečně inkasujeme branky.
V následujících utkání se nám vedlo takto:
3. kolo Velká Jesenice 1:1 (Malina)
4. kolo Machov 2:3 (2x Bryksi, Hejzlar)
5. kolo Hronov 4:2 ( 2x Bryksi, Kozák, Schrötter)
6. kolo Provodov 8:1 ( 2x Voborník, 2x Kozák, Hejzlar, Hrnčíř, Malina, Schrötter)
7. kolo Stárkov 0:0
8. kolo Police nad Metují B 5:0 (Vacek, Kozák, Adámek, Malina, Voborník)
9. kolo Červený Kostelec B 2:2 ( Balek, Fidler)
10. kolo Velichovky 2:3 ( Balek, Braha)
11. kolo Teplice nad Metují 0:1 ( Kozák)
12. kolo Dolany 1:0 ( Voborník)

Po odehrání podzimní části se tým nachází na 1. místě s 25 body (7 výher, 4 remízy, 1 prohra). Toto prozatimní umístění je pro nás překvapením a dodává nám sebevědomí do dalších bojů. V zimní přípravě, ale máme na čem pracovat. Ne všechny utkání byly odehrány dle našich představ, ale to pověstné štěstí se našim fotbalistům přilepilo na kopačky.

Dovolte mi touto cestou poděkovat hráčům za odvedené výkony, divákům a fanouškům za atmosféru během zápasu, vedení a sponzorům za podporu. Věřím, že do jarní části vstoupí všichni s chutí a budou chtít pokračovat ve skvělých výsledcích a ukázat tak svých fotbalových kvalit.

asistent trenéra Hátaš David