Starší přípravka – 14.4. – Velká Jesenice

Nedělní dopoledne jsme se starší přípravkou navštívili Velkou Jesenici, kde jsme zahájili jarní část sezóny. Od rána bylo dost vlezlé počasí a silný vítr to ještě umocňoval.

První zápas jsme odehráli s NMNM. Vždy se soupeřem odehrajeme vyrovnaný zápas a nebylo tomu i nyní jinak. Vedli jsme 5:4, ale bohužel 10 sekund před koncem jsme dostali vyrovnávací gól, který nás postavil před penalty. Ty jsme bohužel neproměňovali a  museli jsme se tak rozloučit s výhrou.

Druhý zápas jsme měli s domácím družstvem. Soupeř nás nenechal hrát naši hru a naše neproměněné šance začaly být potrestány góly od soupeře. Jesenice hrála dobrou technickou hru a my se tak museli smířit s porážkou 0:7.

Poslední zápas jsme měli s Policí – želvy. Začátek jsme  drželi krok se soupeřem. Soupeř dal první gól, ale brzy jsme vyrovnali. Bohužel na hráčích byla již vidět únava z počasí a i bojovnost nás rychle opustila. Výsledek 1:11 pro Polici zcela zasloužený.

Za tento turnaj musím vyzdvihnout teprve osmiletého Vaška Štaudu, který se poprvé postavil do brány na turnaji a vedl si dobře. A nejen, že měl premiéru v bráně, ale dal si i svůj první gól na turnaji. A zaslouženě si odnáší maskota přípravky Babáka 🙂

Do příští neděle si přejeme bojovnějšího ducha a lepší počasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *