Týmový výkon přinesl body

SK Babí – Sokol Stárkov 2:1 (0:1)
Branky: Šafránek Štěpán, Schrötter Michal

Sestava SK Babí: Jakubský, Ducháč, Balek (c), Adámek, Braha, Hejzlar, Schrötter, Vacek (64. Kozák), Voborník, Kácovský (46. Bryksi – 90. Hrnčíř), Šafránek (82. Malina)

V neděli jsme přivítali na domácím stadionu druhý Stárkov. Zápas začal ve velkém tempu, který svědčil oběma týmům. První větší šance měli domácí. V 35′ po přímém kopu Kácovského hlavičkuje Voborník těsně vedle. V 37′ Voborník v samostatném úniku střílel vedle. Jak zní pravidlo nedáš dostaneš platilo i dnes. V 45′ propadl v souboji Balek na půlce hřiště a hostující Malinský po první střele soupeře v utkání dává branku (0:1).

Do druhého poločasu vstoupily oba týmy aktivně. První dvě šance měli hosté, které chytil gólman Jakubský. Domácí se dočkaly vyrovnání v 65′ kdy se odražený míč dostal ke Schröttrovi a prostřelil vše co mu stálo v cestě (1:1). V 74′ Voborník centruje před branku, kde hlavičkuje Šafránek těsně vedle. V 80′ minutě propadl dlouhý míč v hostující obraně, který využil dobře hrající Šafránek a střelou podél gólmana zvýšil skóre (2:1). Do konce utkání hosté vsadili vše na útočení, kde nás podržel jak skvělý brankář, tak všichni bránící hráči. Domácí mohli zahrozit ještě z brejků kde měl šanci Malina i Hrnčíř, avšak střely byly neúspěšně. Děkuji všem hráčům za poctivý a týmový výkon ??.

asistent trenéra Hátaš David