Utkání, kterému by slušela remíza, jsme nezvládli

SK Dobruška/TJ Spartak Opočno – SK Babí 4:1 (3:1)

Branky: 3x Majer, Fiala–Tuček

Za slunečného počasí jsme odehráli utkání v Dobrušce, kde jsme měli k dispozici kvůli nemocem pouze 12 hráčů.
Do utkání jsme nevstoupili vůbec špatně a prvních 10 minut jsme domácí k ničemu velkému nepustili. V 10. minutě však kvůli neobsazení hostujícího hráče inkasujeme na 1:0(Majer). Od této chvíle se hra přelévala ze strany na stranu. Samostatný únik domácích v 27.minutě kryje poprvé chytající Kolesár. V 29.minutě ve středu hřiště získal míč Seibrt přihrává “Fíšovi“ a ten z první dává na Hlouška, který střílenou přihrávkou trefil domácího gólmana, od něho odrážející míč směřuje k důrazně počínajícímu Tádovi Tučkovi a ten vyrovnává na 1:1. Od této chvíle, ale převzali svoji iniciativu domácí hráči, především Fiala. Již o 3 minuty později, tedy ve 32.minutě z pravého křídla střilí Majer a se štěstí od týče dává na 2:1. Ve 35.minutě se zranil Matěj Laštovic a poločas dohrávame v 10 hráčích. Od této chvíle se naše hra překvapivě zlepšuje a postupně se začínáme Dobrušce vyrovnávat. Bohužel pro nás, těsně před koncem 1.poločasu,přesněji v 43.minutě se potřetí v zápase trefili domácí a opět to byl Majer. Do 2.poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a již ve 47.minutě jsme mohli snížit, Hlouškova střela však do branky nemířila. Ani z přímého kopu, se Škripkovi branku vsitit nepovedlo. Soupeře jsme jasně přehravali, ale nepřesná zakončení k vsitěni branky nevedla a tak v 68.minutě nás domácí potrestávají, když si na míč za obranu naběhl Fiala a se štěstím proměnil na 4:1. Do konce utkání byly vidět šance na obou stranách, avšak žádná z nich už ke změně výsledku nevedla.

asistent trenéra: Špaček Rudolf

Příští utkání odehrajeme příští týden v neděli 19.září od 13:30 proti Novému Hradci na jejich půdě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *