Výhra nad Hronovem

SK Babí – AFK Hronov 4:2 (3:0)

Branky: 2x Bryksi Petr, Kozák Daniel, Schrötter Michal

Sestava SK Babí: Jakubský, Ducháč, Fidler, Novotný (c), Adámek (64′ Ansorge), Schrötter (85′ Adam), Balek, Hejzlar ( 79′ Vacek), Voborník, Bryksi ( 71′ Malina), Kozák ( 56′ Hrnčíř)

V neděli jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Hronova. Vstup domácích do zápasu byl dobrý. Hned v 9′ si našel míč na velkém vápně Bryksi a ihned zakončil (1:0). Další šance přišla v 16′, kdy Schrötter vhazuje míč přesně na Balka, který ale branku minul. V 27′ Voborník centruje na Schröttra, který po zpracování nedává brankáři šanci (2:0). Výborným presingem ve 34′ vybojoval balón Kozák, který svou střelou zvyšuje na 3:0. Do konce poločasu probíhala hra klidně. Do druhého dějství měli lepší vstup hráči Hronova a ihned začali hrozit útoky. Naštěstí jsme střely blokovaly nebo je pochytal pozorný Jakubský v brance. Jak se pravý nedáš- dostaneš, a tak to platilo i v tomto utkání. V 51′ Ducháč centruje do vápna na Bryksiho, který na dvakrát překonává gólmana (4:0). Hosté nic nevzdávají a v 63′ snižuje Valtera. Bohužel po další naší chybě v 72′ doráží do prázdné branky Kollert. Do konce utkání měli oba celky ještě šance, avšak nezakončili je přesně. Děkujeme hráčům za výkon v utkání a fanouškům za podporu. 

Dále se na vaši podporu těšíme v neděli 19.9. kdy od 16 hodin přivítáme celek z Provodova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *