5.9. hřiště Machov

Za slunného počasí jsme se v neděli vypravili do Machova, kde nás čekali dva zápasy.

První zápas byl s domácím družstvem Machov/Hronov. Začátek byl hodně nervózní a rozpačitý. Hráči se neorientovali  na hřišti a z toho najednou bylo rychlé vedení domácích 4:1. Nakonec se hráči postupně začali otrkávat, ale při nepřesných střelách na bránu nás soupeř zaslouženě porazil 7:4.

Druhý zápas jsme hráli proti Velkému Poříčí. Naši hráči je-li na 100% a urputnost a bojovnost tento zápas vyhrát se jim nedalo upřít. Při vedení 6:4 nad soupeřem jsme trochu začali tahat nohy za sebou a přestávali hrát. Najednou byl výsledek 7:6 pro soupeře. Naštěstí nás bojovnost neopustila a dokázali jsme v pravý okamžik zabrat výsledek obrátit na konečných 8:7 pro nás.

Děkujeme za skvělou podporu rodičů a budeme se těšit příští neděli v Polici.

Fotbalu zdar a NIKDY NIC NEVZDÁVEJ !!!