10.10. hřiště Zábrodí

Dnešní tři utkání nás čekala na hřišti Zábrodí, kam chodíme trénovat a víme, co od hřiště očekávat.

První zápas nás čekal s Broumovem. Minulá prohra o pět gólů nás motivovala k lepšímu výsledku. Broumov je právem na 1.místě v tabulce.  Je hodně běhavý a technicky vybavený. První branku jsme vstřelili my a bylo vidět, že hrajeme od první minuty. Bohužel jsme hodně balóny nakopávali a místo kličky trefovali soupeře do noh. Rvali jsme to více silou než kombinačně a to si myslím, že nám uškodilo. Na druhou stranu výsledek 5:7 pro Broumov není pro nás ostudným.

Druhý zápas jsme vyzvali Rasošky – soupeř se kterým jsme letos ještě nehráli. Chvíli nám trvalo než jsme se zorientovali na hřišti a začali hrát naši hru. Hodně jsme se ze začátku nechávali strhávat soupeřovou hrou. Ale naštěstí jsme to vzali do svých kopaček a začali sázet góly. Pro nás výsledek 10:2 zasloužený.

Třetí zápas jsme odehráli s Velichovkami, kteří byli oslabeni marodkou. Ale nedala se jim odepřít bojovnost , kterou měli až do konce. Naši hladce zvítězili 10:0. Pochvala dnes našemu brankáři Jiříkovi, který míč vyvážel a chtěl si dát góla. Nakonec dva proměnil, coby útočník. A Tadeášovi, který celý turnaj odmakal v obraně a zároveň se zhostil funkce brankáře.

Fotbalově to dnes nebylo úplně nejlepší, jenže na to se nikdo nekouká, když ve finále vyhrajete. Jen pro nás trenéry je to signál, na čem pracovat.

Příští neděli se těšíme do Teplic nad Metují.                               Trenérka Lucka Součková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *