Výhra na penalty proti Borohrádku

SK Babí – TJ Lokomotiva Borohrádek 3:2 pp (2:1)

Branky: M. Fišer, M. Seibrt – M. Grulich, P. Formánek
ŽK(hosté):Kocka,Grulich

Utkání, které se odehrálo na domácím hřišti za větrného a slunečného počasí jsme začali velmi aktivně. První šanci měl Seibrt, který střílel z úhlu, tato střela však ještě k ohrožení domácího gólmana nevedla. O chvíli později jsme ze stejné pozice trefili brankovou konstrukci a znovu to bylo po střele Seibrta. Hned z následného útoku vychytal Kolesár velkou příležitost hostí. Na výsledkové tabuli se skóre měnilo poprvé zpočátku 20.minuty, když se v boji o balon dostal „Fíša“ za stopera a ten přihrál gólmanovi, kterému tato přihrávka se štěstím projela pod nohou dokutálela se za brankovou čáru(branka byla připsána „Fíšovi“). Po té byli k vidění šance především na naší polovině, kde hosté hrozili především nákopy za obranu k postranní čáře. Hosté se dočkali vytoužené branky v 36.minutě, když se trefil Formánek. Přímé kopy Škripka a Šárišského k vsítění naší druhé branky nevedli. Hosté zatáhli za záchranou brzdu před velkým vápnem ve 42.minutě a my se z následného přímého kopu trefujeme v tomto utkání podruhé, když byl hostující gólman na tuto střelu krátký (2:1),tato branka byla připsána Seibrtovi.

Druhý poločas začali hosté nákopem za obranu, kde si s míčem věděl rady Šárišský a hosté se tedy do šance nedostali. O chvíli později jsme nevystoupili proti hostujícímu kapitánu Grulichovi a ten vymetl pavučinu Kolesárovi branky. Od této chvíle přebrali na svoji stranu aktivitu hosté a snažili se vývoj zápasu přesunout na svoji stranu, když hrozili jejich typickými nákopy. Žádný nákop hostů už k ohrožení našeho brankáře nevedl a ani žádná z našich šancí nebyla proměněna a tak utkání po základní hrací době skončilo remízou 2:2

Penaltový rozstřel byl už loterií. V první sérii se nemýlil ani jeden z celků, v té další už to bylo jiné náš gólman penaltu chytil a my proměnili, stejný scénář nastal v 3.serii. Po této sérii vyměnili hosté gólmana, který našeho hráče vychytal a hosté penaltu proměnili. V rozhodující 5. sérii trefili hosté tyč a tak 2.bod z tohoto utkání zůstal doma.??

Další utkání odehrajeme v neděli 17.října od 10:15 na půdě Chrudimi „B“

asistent trenéra Špaček Rudolf