26.9. hřiště Česká Skalice

Za krásného počasí jsme se vydali směr Česká Skalice. Čekal nás soupeř, se kterým nemáme zkušenosti, ale který už svou pověstí budí respekt.

1.zápas jsme začali úžasně – rychlé vedení 3:0. Soupeřovi jsme nedovolili hrát jeho hru a sám trochu tápal v té naší. Druhý poločas nám začal soupeř šlapat na paty. Soupeř vyrovnal naši hru a naši hráči začali mít krizi. Soupeř najednou vedl 4:7. Zbývalo 5 minut dokonce a naši našli sílu zabojovat alespoň o lepší výsledek. Vstřelili 2 rychlé góly a soupeř nás hvizdem píšťalky porazil pouze o jeden gól – 6:7. 

2.zápas byl nastaven takticky z naší strany stejně. A vyplatilo se. Poločas jsme vedli 1:0 a soupeř se psychicky sypal, že nedokázal přejít přes obranu a přes našeho skvělého brankáře. Zvládli ještě dorovnat na 1:1, ale pak přišel gólový koncert z naší strany, který byl odměnou za skvělou spolupráci všech hráčů. Za některé akce, zákroky by se nemusel stydět ani prvoligový hráč. A to tady mluvíme o dětech 🙂 Výhra 8:3 patří zaslouženě všem hráčům.

Některé věci se nedají popsat, to musíte prostě vidět, či zažít.  Co takhle příští neděli ve Velichovkách?

Fotbalu ZDAR !!!