V tomto utkání se nám nepovedlo navázat na výkon z minulého utkání

SK Babí – FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice 0:4 (0:3)

Branky(hosté): 2x Poleno, Havel, Solar
ŽK(domácí):T. Tuček

Do tohoto zápasu jsme vstupovali pouze v 11 hráčích a to z důvodů nemoci nebo zranění.

Prvních přibližně 13 minut skoro žádnou šanci nepřineslo. Od 14.minuty začali hrozit hosté, kteří překonali našeho gólmana v 23.minutě, kdy se dalekonosnou střelou blýskl Poleno(0:1). Mezi minutami 28. a 30. padli 2 góly, jeden z přímého kopu, když Poleno obstřelil zeď a po té, když Havel zakončoval ze středu vápna naprosto osamocen(0:3). Do konce poločasu byly vidět šance na obou stranách,ani jedna však ke změně skóre nevedla.
Druhý poločas jsme začali poměrně aktivně, ale nepřesné přihrávky, chození do soubojů s více hráči a důraz hostů ke gólu nevedli. Následně bylo vidět několik standartnich situací na obou stranách, žádná z nich však ke gólu nevedla. Tohle však platilo jen do konce 51.minuty kdy si nešťastně vstřelil vlastní gól jeden z našich hráčů.
O chvíli později zahrozili znovu z rohu v 54.minutě hosté, kdy přes vápno prolitl mič a osamocený hrač hostí trefil pouze brankovou konstrukci. Přímý kop Škripka, který chtěl sehrát tuto situaci se Šárišským končí hned při rozehraní, neboť přihrávka byla moc prudká a míč skončil za postranní čarou. Do 72. minuty měli hosté návrh, ovšem po té se hra vyrovnala, neboť hosté začali bránit a chtěli využívat rychlé protiútoky, žádná šance už ke změně skóre nevedl a tak utkání končí výsledkem 0:4.

Musíme dát hlavy vzhůru, příští týden nás čeká utkání se soupeřem z Hradce. Toto utkání se odehraje v sobotu 2.řijna od 10 hodin v Malšově Lhotě proti souklubí TJ Sokol Malšova Lhota /FC Slavia HK B.

asistent trenéra: Špaček Rudolf