3.10. hřiště Velichovky

Za krásného počasí jsme si v plné sestavě zajeli do Velichovek.

1.zápas jsme odehráli s Machovem. Velká výzva – již jsme se soupeřem 2x hráli a prohráli. Naši začali hodně ospale, míč kolem nás prolétl a jako by jsme ho neviděli. Naštěstí soupeř nebyl na začátku také aktivní a byl čas se rozkoukat a začít konečně hrát. Zápas to byl vyrovnaný, i když více střel na bránu jsme měli my. Jen tu bránu trefit. Výsledek 4:2  byl férový pro obě družstva. 

2.zápas byl s domácím družstvem s Velichovkami. Velichovky již měli více hráčů než minule a čekali jsme velmi rychlou hru dopředu. Naši hráči ale měli míč ve svém držení a díky tomu jsme převzali my svou hru a hráli dopředu. Nádherné akce, přihrávky, obrana nás posouvali dopředu. Rychlé vedení 4:0 byl zasloužené. Ale jak se říká neusnout na vavřínech – vysvětlete to dětem. Soupeř nás začal přehrávat a schylovalo se k maléru. Za stavu 5:4 pro nás začala hodně taktická hra a dotáhli jsme to zdárně do konce – 9:4.

3.zápas byl předehrán již z minulé neděle v České Skalici, kde jsme je porazili 8:3.

Tři výhry !!!!

Pořád je na čem pracovat, ale hra jde dopředu a těším se na další akce. Bezvadná práce týmu a podpora rodičů a vedení. DÍKY !!!

V úterý se těšíme na Velké Poříčí a další neděli na Zábrodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *