Police odjela s nadílkou

SK Babí – Spartak Police nad Metují B 5:0 (3:0)

Branky: Vacek Michal, Kozák Daniel, Voborník Aleš, Malina Lukáš, Adámek Petr

Sestava SK Babí: Jakubský Jan, Ducháč Aleš, Novotný Josef (c), Adámek Petr, Braha Pavel, Voborník Aleš, Balek Jan, Vacek Michal (80′ Hofman Denis), Hejzlar Jakub (63′ Hron Marek), Kozák Daniel (74′ Bartoš Stanislav), Hrnčíř Tomáš (63′ Malina Lukáš)

Za krásného slunečného počasí jsme v neděli přivítali rezervu Police nad Metují. Do utkání jsme vstoupili s cílem držet míč na svých kopačkách. To se nám dařilo a v 6′ Voborník centruje křížený míč na Hejzlara, který poslal balón pod sebe na Vacka. Ten krásnou střelou otevírá skóre utkání. V 11′ a 13′ měl veliké příležitosti domácí Kozák, bohužel zakončil neúspěšně. Zanedlouho, konkrétně ve 24′, Kozák svoji šanci využívá a dává klid na domácí kopačky (2:0). Ve 27′ kope Vacek rohový kop, který si nachází Adámek a hlavou skóruje (3:0). Do konce poločasu se skóre již nezměnilo. Následně  jsme i v druhé polovině zápasu začali určovat tempo. V 52′ se po rohovém kopu odráží balón k Voborníkovi, který navyšuje už na 4:0. Poté se hra uklidnila a hrálo se spíše mezi vápny. To až v 79′ zachytává Malina chybnou rozehrávku hostů a přehazuje vyběhnutého gólmana (5:0). Děkujeme všem hráčům za výkon v zápase ?.