Starší přípravka – 21.4. – Babí

V neděli jsme na domácím hřišti přivítali Hronov, Velké Poříčí a Velkou Jesenici. Počasí bylo krásné a slunečné, jak jsme si přáli. Panovala dobrá nálada a za velké podpory rodičů jsme se na soupeře vrhli.

První zápas jsme hned od začátku vlítli na soupeře a hráli aktivní fotbal. Bohužel nás po pár minutách přešla chuť hrát a za stavu 1:1 jsme začali dostávat gól za gólem. Výsledek 1:6 si soupeř po našem výkonu zasloužil.

Další zápas s Poříčí začal  za bouřlivého skandování rodičů slibně. První poločas jsme vedli 3:2. Fotbal to byl aktivní a velmi rychlý. Naši dokázali využít slabin soupeře a hráli jsme naši hru. V druhém poločase jsme vyměnili brankáře. Stejně jako minulou neděli dostal příležitost Vašek Štauda, který si odbíjí svoje premiéry. Výsledek 4:6 pro soupeře není zas tak důležitý. Pochvala za 100% nasazení všech hráčů a odhodlanost s jakou proti soupeři šli.

Poslední zápas byl s Jesenicí. Soupeř v nás ještě zanechal dojmy z minulé neděle, kdy nás vysoko porazil. Hned v úvodu jsme se na soupeře vrhli a snažili se soupeře nenechat hrát jejich hru. Odměnou jim za to byly góly, které soupeři dali a výsledek 4:6 je pro nás malou výhrou.

Na závěr bych chtěla poděkovat rodičům, kteří vytvořili skvělou kulisu pro svoje děti.

Ať žije Babí ve složení ročníků 2008-2013.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *