Starší přípravka 28.4. – Meziměstí

V neděli jsme se vydali do Meziměstí. V dobré náladě jsme dorazili našim autobusem na místo a vstříc zataženému počasí a větru jsme se postavili prvnímu soupeři.

Tím byla Rozkoš. Soupeř to je velmi kvalitní a technicky vyspělejší. Úvod jsme drželi velmi dobře. Sice jsme spíše bránili, než útočili, ale i tak si naši zaslouží pochvalu, jak se k tomu zápasu postavili a každý nepuštěný balón byl naší výhrou. Soupeř si dal za úkol nás rozdrtit 15:0. My se nedali a soupeř nám dal “ pouze “ 11 gólů.

Druhý soupeř bylo domácí mužstvo Meziměstí. Soupeř hraje odlišnou hru a hraje více tělem. Poločas pro nás byl tak zaslouženě 2:0. A Péťa Šotola si tak vychytal svoji první nulu a připsal si jeden gól. Bohužel jsme se v druhé polovině dopustili  chyb a soupeř vyrovnal. Čekali nás penalty, kde jsme sice se štěstím , ale proměnili všech 5 kopů. Jeden si připsal i Dan Martinec, který má zapsaný svůj první gól.

Třetí zápas se odehrál s Velkým Poříčí. Soupeře jsme hned od začátku napadali a poločas 2:0 pro nás byl příznivý. Po výměně brankářů jsme výsledek neudrželi a soupeř vyhrál 2:6.

Musím všechny pochválit za dobře odvedenou práci. Do všech zápasů šli naplno.

Těšíme se na další nedělní turnaj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *